YOOtheme
вдосконалення триває

Проїзні на травень

Шановні старости!


Гроші за проїзні на жовтень 2009 року можна буде занести:
- У вівторок (8.09) з 12:00 до 15:00

- У середу (9.09) з 15:00 до 18:00

 

Чекаємо на Вас

Положення про студсамоврядування

 

 

Представляємо до Вашої уваги остаточний варіант Положення про студентське самоврядування НаУКМА від 25.03.09, документа, на основі якого юридчино закріплюються процедури та інститути студентського самоврядування КМА.

Бажаєш бути в курсі подій?

 

Підпишіться на розсилку studentskma@

googlegroups.com, щоб отримувати інформацію про цікаві заходи та події в НаУКМА та за її межами. Щоб підписатись, напишіть порожнього листа за адресою studentskma-subscribe@

googlegroups.com і тримайте руку на пульсі могилянського життя.

Шаблони для реєстрації

Нагадуємо, що якщо ваша студентська організація має бажання брати участь у студентській конференції, то необхідно зареєструватись у СК, заповнивши наступні шаблони та надіславши їх за адресою Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

Шаблони:

Студентська організація

Проектна група

Ініціативна група

Бал Знайомств - 2007
04.12.2007
У цю п’ятницю, 7 грудня, о 17.00 у храмі студентського дозвілля КМЦ відбудеться довгождане дійство, якого всі чекали ще з жовтня-місяця.

Це свято називається дивним словом «Бал Знайомств». Хоча від справжнього Балу залишилась тільки назва, все одно традиція проведення цього заходу є однією з найкращих в Могилянці.
Судіть самі: цього року у дружну могилянську сім’ю влилось більше 600 нових фрешиків, про яких більшість старшокурсників мало що знає, та мало кого знає. Тож, головна мета Балу знайомств - представити могилянській громаді нових зірок з числа першокурсників, що будуть творити Могилянку протягом наступних 4, а то і 6 років. Ну і презентувати їх будуть вони ж самі. Кожен факультет матиме 15-20 хв на власний виступ у стилі КВК для того, щоб показати, наскільки вони круті.     
У тяжких умовах підготовки подібних заходів дуже добре виявляються гарні організаторські, акторські та режисерські здібності, а це дає впевненість першачкам в тому, що вони самі можуть робити шоу у дорослому світі, до якого потрапили лише кілька місяців тому.  
Модератором цього всього виступає Студентська Колегія, яка і має організовувати подібні заходи загальномогилянського масштабу, що об’єднують всі факультети. Ведучими будуть Михайло Романенко, ФІН-4 (також відомий як «палючий пекельний дідько») та Тетяна Васильєва, ФПрН-2, (також відома як «Міс Могилянка»).  
Сам концерт проходитиме в актовій залі КМЦ, а після закінчення мегашоу всі могилянці запрошуються у галерею ПідWall на дискотеку від «СМІТ». Дискотека буде  проведена з 19.30 до 22.00, і спрямована на підтвердження другого слова у назві свята - знайомств.
Тож приходьте, запрошуйте своїх друзів і насолоджуйтеся мегадійством. made in Mohyla.
Інформаційний партнер:
RadioKVIT

Радіо КВІТ